Radmila - 3.1.

Kdy má svátek Radmila? V případě, že se na našich stránkách registrujete, tak vám svátek Radmila již neunikne a budete vědět dopředu, kdy slaví Radmila svátek. Nemáte tušení, jaký dárek k Radmila svátku? Pak jste zde rovněž správně, my pro vás máme tipy na dárky k svátku Radmila. Díky nám můžete obdarovat každého na Radmila svátek.
Oslavujte Radmila svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Radmila nikdy neunikne a každý rok budete na Radmila svátek upozorněni předem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Radmila svátek, zaregistrujte se na našich stránkách a s předstihem vás na Radmila svátek upozorníme.

3.1. slaví svátek Radmila
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit