Antonie - 12.6.

Ptáte se, kdy má svátek Antonie? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Antonie již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Antonie svátek. Nevíte, jaký dárek k Antonie svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Antonie. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Antonie svátek.
Oslavte Antonie svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Antonie nikdy neunikne, neboť budete na Antonie svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Antonie svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Antonie svátek upozorníme.

12.6. slaví svátek Antonie
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit