Antonín - 13.6.

Ptáte se, kdy má svátek Antonín? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Antonín již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Antonín svátek. Nevíte, jaký dárek k Antonín svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Antonín. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Antonín svátek.
Oslavte Antonín svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Antonín nikdy neunikne, neboť budete na Antonín svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Antonín svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Antonín svátek upozorníme.

13.6. slaví svátek Antonín
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit