Ivan - 25.6.

Kdy má svátek Ivan? V případě, že se zde zaregistrujete, tak vám svátek Ivan už nikdy neunikne a budete vědět vždy předem, kdy slaví Ivan svátek. Netušíte, jaký dárek k Ivan svátku? Pak jste zde taktéž správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Ivan. Díky nám můžete obdarovat každého na Ivan svátek.
Oslavte Ivan svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarovaného uspějete. Díky nám vám již svátek Ivan nikdy neunikne a každý rok budete na Ivan svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte dumat, kdy má Ivan svátek, registrujte se na našich stránkách a předem vás na Ivan svátek upozorníme.

25.6. slaví svátek Ivan
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit