Valentýn - 14.2.

Ptáte se, kdy má svátek Valentýn? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Valentýn již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Valentýn svátek. Nevíte, jaký dárek k Valentýn svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Valentýn. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Valentýn svátek.
Oslavte Valentýn svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Valentýn nikdy neunikne, neboť budete na Valentýn svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Valentýn svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Valentýn svátek upozorníme.

14.2. slaví svátek Valentýn
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit