Sáva - 14.11.

Kdy má svátek Sáva? V případě, že se zde zaregistrujete, tak vám svátek Sáva už nikdy neunikne a budete vědět vždy předem, kdy slaví Sáva svátek. Netušíte, jaký dárek k Sáva svátku? Pak jste zde taktéž správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Sáva. Díky nám můžete obdarovat každého na Sáva svátek.
Oslavte Sáva svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarovaného uspějete. Díky nám vám již svátek Sáva nikdy neunikne a každý rok budete na Sáva svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte dumat, kdy má Sáva svátek, registrujte se na našich stránkách a předem vás na Sáva svátek upozorníme.

14.11. slaví svátek Sáva
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit