Kateřina - 25.11.

Kdy má svátek Kateřina? Pokud se na našich stránkách registrujete, tak vám už svátek Kateřina neunikne a budete vědět v předstihu, kdy slaví Kateřina svátek. Nevíte, jaký dárek k Kateřina svátku? Pak se zde nacházíte rovněž správně, my pro vás máme tipy na dárky k svátku Kateřina. Díky nám můžete obdarovat každého na Kateřina svátek.
Oslavte Kateřina svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Kateřina z hlavy nevypadne a každý rok budete na Kateřina svátek upozorněni v předstihu. Již nemusíte hledat, kdy má Kateřina svátek, registrujte se a s předstihem vás na Kateřina svátek upozorníme.

25.11. slaví svátek Kateřina
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit