Cecílie - 22.11.

Nevíte, kdy má svátek Cecílie? V případě, že na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Cecílie už neunikne a budete vždy vědět, kdy slaví Cecílie svátek. Nemáte tušení, jaký dárek k Cecílie svátku? Pak jste tu také správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Cecílie. Díky nám můžete obdarovat každého na Cecílie svátek.
Oslavujte Cecílie svátek se svými blízkými, můžete vybírat z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarované osoby uspějete. S námi vám už svátek Cecílie nikdy neunikne a každý rok budete na Cecílie svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte zjišťovat, kdy má Cecílie svátek, zaregistrujte se na našich stránkách a my vás na Cecílie svátek upozorníme předem.

22.11. slaví svátek Cecílie
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit