Tadeáš - 30.10.

Ptáte se, kdy má svátek Tadeáš? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Tadeáš již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Tadeáš svátek. Nevíte, jaký dárek k Tadeáš svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Tadeáš. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Tadeáš svátek.
Oslavte Tadeáš svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Tadeáš nikdy neunikne, neboť budete na Tadeáš svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Tadeáš svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Tadeáš svátek upozorníme.

30.10. slaví svátek Tadeáš
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit