Vladimír - 23.5.

Kdy má svátek Vladimír? Pokud se na našich stránkách registrujete, tak vám už svátek Vladimír neunikne a budete vědět v předstihu, kdy slaví Vladimír svátek. Nevíte, jaký dárek k Vladimír svátku? Pak se zde nacházíte rovněž správně, my pro vás máme tipy na dárky k svátku Vladimír. Díky nám můžete obdarovat každého na Vladimír svátek.
Oslavte Vladimír svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Vladimír z hlavy nevypadne a každý rok budete na Vladimír svátek upozorněni v předstihu. Již nemusíte hledat, kdy má Vladimír svátek, registrujte se a s předstihem vás na Vladimír svátek upozorníme.

23.5. slaví svátek Vladimír
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit