Jana - 24.5.

Kdy má svátek Jana? Pokud se na našich stránkách registrujete, pak vám již svátek Jana neunikne a vždy budete vědět, kdy slaví Jana svátek. Nevíte, jaký dárek k Jana svátku? Pak jste zde také správně, my vám přinášíme tipy na dárky k svátku Jana. Díky nám tak můžete obdarovat každého na Jana svátek.
Oslavte Jana svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně uspějete. S námi již na svátek Jana nezapomenete a každý rok budete na Jana svátek upozorněni v předstihu. Už nemusíte hledat, kdy má Jana svátek, registrujte se a s dostatečným předstihem vás na Jana svátek upozorníme.

24.5. slaví svátek Jana
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit