Alexandr - 27.2.

Kdy má svátek Alexandr? V případě, že se na našich stránkách registrujete, tak vám svátek Alexandr již neunikne a budete vědět dopředu, kdy slaví Alexandr svátek. Nemáte tušení, jaký dárek k Alexandr svátku? Pak jste zde rovněž správně, my pro vás máme tipy na dárky k svátku Alexandr. Díky nám můžete obdarovat každého na Alexandr svátek.
Oslavujte Alexandr svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Alexandr nikdy neunikne a každý rok budete na Alexandr svátek upozorněni předem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Alexandr svátek, zaregistrujte se na našich stránkách a s předstihem vás na Alexandr svátek upozorníme.

27.2. slaví svátek Alexandr
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit