Johana - 21.8.

Nevíte, kdy má svátek Johana? V případě, že na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Johana už neunikne a budete vždy vědět, kdy slaví Johana svátek. Nemáte tušení, jaký dárek k Johana svátku? Pak jste tu také správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Johana. Díky nám můžete obdarovat každého na Johana svátek.
Oslavujte Johana svátek se svými blízkými, můžete vybírat z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarované osoby uspějete. S námi vám už svátek Johana nikdy neunikne a každý rok budete na Johana svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte zjišťovat, kdy má Johana svátek, zaregistrujte se na našich stránkách a my vás na Johana svátek upozorníme předem.

21.8. slaví svátek Johana
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit