Jindřich - 15.7.

Kdy má svátek Jindřich? V případě, že se zde zaregistrujete, tak vám svátek Jindřich už nikdy neunikne a budete vědět vždy předem, kdy slaví Jindřich svátek. Netušíte, jaký dárek k Jindřich svátku? Pak jste zde taktéž správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Jindřich. Díky nám můžete obdarovat každého na Jindřich svátek.
Oslavte Jindřich svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarovaného uspějete. Díky nám vám již svátek Jindřich nikdy neunikne a každý rok budete na Jindřich svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte dumat, kdy má Jindřich svátek, registrujte se na našich stránkách a předem vás na Jindřich svátek upozorníme.

15.7. slaví svátek Jindřich
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit