Kryštof - 18.9.

Nevíte, kdy má svátek Kryštof? V případě, že na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Kryštof už neunikne a budete vždy vědět, kdy slaví Kryštof svátek. Nemáte tušení, jaký dárek k Kryštof svátku? Pak jste tu také správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Kryštof. Díky nám můžete obdarovat každého na Kryštof svátek.
Oslavujte Kryštof svátek se svými blízkými, můžete vybírat z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarované osoby uspějete. S námi vám už svátek Kryštof nikdy neunikne a každý rok budete na Kryštof svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte zjišťovat, kdy má Kryštof svátek, zaregistrujte se na našich stránkách a my vás na Kryštof svátek upozorníme předem.

18.9. slaví svátek Kryštof
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit