Vlasta - 23.12.

Ptáte se, kdy má svátek Vlasta? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Vlasta již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Vlasta svátek. Nevíte, jaký dárek k Vlasta svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Vlasta. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Vlasta svátek.
Oslavte Vlasta svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Vlasta nikdy neunikne, neboť budete na Vlasta svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Vlasta svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Vlasta svátek upozorníme.

23.12. slaví svátek Vlasta
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit