Leona - 22.3.

Kdy má svátek Leona? V případě, že se zde zaregistrujete, tak vám svátek Leona už nikdy neunikne a budete vědět vždy předem, kdy slaví Leona svátek. Netušíte, jaký dárek k Leona svátku? Pak jste zde taktéž správně, máme pro vás tipy na dárky k svátku Leona. Díky nám můžete obdarovat každého na Leona svátek.
Oslavte Leona svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně u obdarovaného uspějete. Díky nám vám již svátek Leona nikdy neunikne a každý rok budete na Leona svátek upozorněni s dostatečným předstihem. Již nemusíte dumat, kdy má Leona svátek, registrujte se na našich stránkách a předem vás na Leona svátek upozorníme.

22.3. slaví svátek Leona
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit