Lenka - 21.2.

Kdy má svátek Lenka? Pokud se na našich stránkách registrujete, pak vám již svátek Lenka neunikne a vždy budete vědět, kdy slaví Lenka svátek. Nevíte, jaký dárek k Lenka svátku? Pak jste zde také správně, my vám přinášíme tipy na dárky k svátku Lenka. Díky nám tak můžete obdarovat každého na Lenka svátek.
Oslavte Lenka svátek se svým blízkým, na výběr máte z mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně uspějete. S námi již na svátek Lenka nezapomenete a každý rok budete na Lenka svátek upozorněni v předstihu. Už nemusíte hledat, kdy má Lenka svátek, registrujte se a s dostatečným předstihem vás na Lenka svátek upozorníme.

21.2. slaví svátek Lenka
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit