Vladislav - 18.1.

Ptáte se, kdy má svátek Vladislav? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Vladislav již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Vladislav svátek. Nevíte, jaký dárek k Vladislav svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Vladislav. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Vladislav svátek.
Oslavte Vladislav svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Vladislav nikdy neunikne, neboť budete na Vladislav svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Vladislav svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Vladislav svátek upozorníme.

18.1. slaví svátek Vladislav
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit