Dana - 11.12.

Ptáte se, kdy má svátek Dana? Pokud na našich stránkách provedete registraci, tak vám svátek Dana již neunikne a budete vědět s předstihem, kdy slaví Dana svátek. Nevíte, jaký dárek k Dana svátku? Jste tu rovněž správně, my pro vás máme nejrůznější tipy na dárky k svátku Dana. Díky nám můžete udělat radost oslavenci na Dana svátek.
Oslavte Dana svátek se svým blízkým, můžete si vybrat mnoha tipů na dárky a přání, kterými zaručeně zabodujete. S námi vám již svátek Dana nikdy neunikne, neboť budete na Dana svátek upozorněni s předstihem. Již nemusíte vyhledávat, kdy má Dana svátek, proveďte registraci na našich stránkách a s předstihem vás na Dana svátek upozorníme.

11.12. slaví svátek Dana
 

Rozvoz Květin do 90minut

Vyberte si z široké nabídky květin a potěšte tímto na pohled krásným a voňavým dárkem ženu, na které vám záleží. Vyjádřete svou lásku jinak než slovy – využijte květiny - a nechte doručit svůj dárek kdekoliv po Praze již do 90 minut!

 

Koupit
 

Láhev alkoholu s věnováním

Originální dárek vytvořený opravdu na míru - láhev s vyrytým věnováním. Vygravírujeme jakýkoliv nápis si určíte!   Ideální dárek nejen pro kamaráda, šéfa, tatínka či obchodního partnera.

Koupit
 

Originální dárky do 90minut

Specializujeme se na prodej dárků pro ženy, muže i děti a v případě, že si nebudete vědět rady při výběru vhodného dárku, neváhejte a obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem takového dárku, kterým obdarovanou osobu ohromíte, překvapíte a potěšíte.

Koupit